Sex Simulator


Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Mobile Ready Lojra

Lojrat e ndër-platformës do të punojnë në të gjitha pajisjet


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Lojrat E Të Rriturve Pc Kombinojnë Porno Me Lojë Emocionuese

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat e të rriturve PC Kombinojnë Porno Me Lojë Emocionuese

Kur vjen puna te besh qejf te piset ne kompjuterin tend, ka shume menyra per ta bere kete. Si fillim, nuk mund të kesh kurrë mjaft faqe porno falas që ofrojnë një sasi të pafund përmbajtjeje për të gjitha nevojat e tua perverse. Me vetëm disa klikime, mund të jesh thellë brenda një galerie plot me mijëra klipe dhe foto galeri që do të të heqin nga këmbët. Megjithatë, nuk ishte gjithmonë kështu. Vetëm disa dekada më parë, m'u desh pak telashe për të shijuar madje edhe një film të vetëm të rritur, jo më të luaja diçka aq komplekse sa lojrat e TË rriturve TË PC-së.

Thjesht imagjino të dalësh jashtë dhe të vraposh në dyqan për TË marrë ME qira NJË DVD, ose madje edhe një videokasetë, me përmbajtje të ndyrë para se të kthehesh në shtëpi dhe ta shijosh, vetëm për të kthyer atë që ke marrë hua disa ditë më vonë. Zgjidhja tjetër ishte të prisja me durim orët e fundit të transmetimit në TV kur disa stacione do të luanin diçka të keqe. Njerëzit mbanin gjithashtu staqe të revistave lakuriqe të fshehura diku në shtëpinë e tyre, për t'i përdorur ato me kërkesë. Krahasuar me atë që kemi sot, kjo ishte një problem i madh për pak kohë dëfryese private.

Pastaj erdhi bota e mrekullueshme e internetit dhe çdo gjë ndryshoi. Pavarësisht se sa e ngadaltë ishte lidhja, ti mund të shikoje një foto lakuriq apo klip kur të doje, dhe kjo ishte e mahnitshme. Kjo është kur gjërat filluan të zgjerohen me shpejtësi. Gjithmonë në vëzhgim për zhytje dhe për të rritur përvojën E MUNDSHME, njerëzit filluan të gjejnë mënyra të ndryshme për të bërë keq në internet. Deri sot, shumë njerëz i gjejnë lojrat E TË Rriturve PC si një nga mediat më emocionuese dhe më argëtuese të zbavitjes.

Hapi Tjetër në Pornografinë Virtuale

Interneti nuk është krejtësisht i atribuar për krijimin e lojrave pornografike. Këto lloj titujsh filluan të dilnin nga e majta dhe në momentin kur njerëzit e kuptuan se sa qejf janë. Në fund të fundit, porno gjen gjithmonë rrugën e saj në çdo formë zbavitjeje, kështu që nuk duhet të befasohet që u bashkua me botën e lojrave. Megjithatë, evolucioni i teknologjisë dhe përhapja e uebit të gjerë botëror padyshim e hodhi idenë fillestare në qiell. Papritur, nga të qënit një tip aktiviteti i veçantë, lojrat E LOJËS u bënë të famshme kudo.

Kjo rritje në popullaritet erdhi me përfitime të shumta për lojtarët. Më shumë njerëz filluan të bënin lojra TË rritura PC, që do të thoshte se kishte shumë tituj për të luajtur. Dhe mbi të gjitha, cilësia rritet pafundësisht. Në disa vitet e fundit, duket sikur e gjithë industria ka shpërthyer. Ndërsa lojrat kryesore qenë në një rritje të qëndrueshme, me një zbulim më të madh që shfaqet çdo dy vjet, lojrat e rritura TË PC po prisnin që koha e tyre të shkëlqente. Nuk ishte shumë kohë më parë kur ne ishim ende të mbërthyer me lojra të thjeshta flash që ishin argëtuese për një të madhe por gjithmonë na linin me më shumë për të dëshiruar.

Të gjitha këto ndryshuan kur ne kemi arritur në një pikë ku pajisjet e fuqishme dhe softueret e sofistikuara u bënë të disponueshme gjerësisht. Tani, çdokush me aftësi të mjaftueshme, dëshirë, dhe përkushtim mund të krijojë një punë arti. Nuk të duhet më një skuadër e tërë njerëzish apo një kompani për të bërë një lojë që është në një nivel të trefishtë. E gjitha që duhet është një ekip i vogël i artistëve të korruptuar dhe zhvilluesve të programeve kompjuterikë apo edhe një person i vetëm, i aftë. Dhe, natyrisht, sa më shumë që ata vazhdojnë të krijojnë, aq më mirë marrin, do të thotë më e mira është ende për të ardhur.

Lojra TË rritura PC me Grafikë në Një Nivel Tjetër

Grafikët luajnë rol të madh në çdo lojë. Sigurisht, ka shumë tituj ku është e gjitha për lojën, dhe lojtarët e fortë do të argumentojnë me të drejtë se vizualët vetëm nuk e bëjnë lojën argëtuese. Nga ana tjetër, kur të luash LOJËRA PC-JE të rritur, padyshim do të duash që ata të duken sa më mirë të jetë e mundur. Kur qëllimi i fundit të jetë porno befasuese, do të duash që ta bësh garën e gjakut. Këtu luhet e gjithë teknologjia dhe programimi.

Në ditët e sotme, është krejtësisht e mundur të krijohet një imazh CGI ose një video që do t'i bëjë njerëzit të mendojnë se ishte e vërtetë. Nëse ke parë ndonjë film Të Hollivudit me buxhet të lartë, e di se për çfarë bëhet fjalë. Tani, kur e fut atë teknologji në një lojë pornoje, hap një botë mundësish. Krejt papritur, kufijtë e vetëm janë ato të imagjinatës tënde. Sado e çuditshme, perverse, apo e errët fantazi seksuale mund të jetë, mund të jesh i sigurt që dikush ka arritur ta vendosë atë në një ose më shumë LOJËRA TË rritura PC.

Nga vajzat 3D NË kapjen e përrallave dhe peisazhit magjepsës, këto tituj i kanë të gjitha. Nëse je në realizëm dhe dëshiron të përjetosh një skenar të jetës reale, çfarë mënyre më të mirë se nëpërmjet një loje që të lejon të eksperimentosh pa pasoja. Nga ana tjetër, nëse fantazia është gjëja jote, mund të shkosh dhe të vrasësh një dragua para se të godasësh një princeshë në orgazma të shumta të tundjes së këmbëve.

Sasi e pafund E Argëtimit Me Avull

Në fund, ia vlen të përmendësh të gjitha varietet që mund të presësh kur merr ndonjë nga numrat gjithnjë në rritje të lojrave TË PC-së. Përveç dhënies së realizmit të pabesueshëm, ju mund të shkoni gjithashtu për një përqasje më artistike me stile arti të animuar apo hentai. Po kështu, është gjithmonë argëtuese të gjesh një mënyrë të re për të luajtur. Me zhanre të shumta joshëse, nuk ka rëndësi se nga çfarë është stili yt, sepse do të ketë gjithmonë shumë për të zgjedhur.

Nëse po kërkon lojëra më të ngadalta mund të shohësh se si del me simulatorë, enigma, kuize, lojëra me veshje, dhe më shumë. Përkundrazi, nëse je një lojtar i zgjuar që kërkon një sfidë, do të ketë gjithmonë lojra aksionesh, platforma, Rpg, faqosëse anësore, Fsps, dhe zhanre të ndryshme dhe hibride të ndryshme. Në fund, gjëja më e mirë për të gjitha është se ju nuk keni për të lënë rehatinë e dhomës tuaj. Thjesht lidh NJË PC dhe egërsohu.

Luaj Falas Tani